yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5 6 7

Vybavení a služby

  • Bar
  • Internet
  • Pes
  • Restaurace

Přijímáme platební karty:

Hostel Liberec

Cidlinská 138/2, 460 15 Liberec


 

 

V Liberci najdete spoustu míst, kde můžete složit hlavu, ale u nás můžete využít krásné prostředí přírody na úpatí Jizerských hor a bezprostřední blízkosti centra Liberce. Levné ubytování v Inter Hostelu se nachází v klidné čtvrti Liberce Starý Harcov nedaleko Liberecké přehrady, poblíž ZOO, botanické zahrady a v dosahu MHD, která Vás dopraví jak na Ještěd, do Bedřichova, tak kamkoliv budete chtít. V centru Liberce můžete být klidnou chůzí kolem Liberecké přehrady za 15 minut pěšky nebo za 3 minuty autem.
Inter Hostel Liberec je moderní a levné ubytovací zařízení připomínající svou kvalitou služeb penzion nebo levný hotel, je určené pro nezávislé cestovatele, firemní zaměstnance, sportovní kolektivy i studenty. Nabízíme levné ubytování ve dvoupokojových unitech s vlastním sociálním zařízením a apartmanech, které jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, lednici a některé vlastním kuchyňským koutem.Rezervaci ubytování v tomto hotelu proveďte online formulářem (viz níže).
V případě speciálních požadavků (větší počet pokojů, než je v nabídce, firemní pobyty apod.) pište na reservations@yonad.cz nebo volejte +420 412 554 286

 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´